• Menu

  • Aktualizacja


    • ilość wejść

    • Fundusze Europejskie   Fundusze Europejskie 2
waldgold producent siatki rolniczej

Taśmy spinające przemysłowe pet i pp

linia do taśmy pet i pp

WALD-GOLD jest znaczącym producentem na rynku polskim, producentem opakowań przemysłowych takich jak:, taśma pp, taśma pet produkcja taśmy jest realizowana za pomocą wprowadzenia nowoczesnego oprogramowania komputerowego. Program jest odpowiedzialny za powtarzalność wyrobu i dokładność wymiarów.

Poliestrowa folia pet

linia do folii trójwarstwowej

Produkujemy folię pet w technologii trójwarstwowej z antyblockingiem w warstwach zewnętrznych. Folie pet znajdują zastosowanie m.in. w produkcji opakowań termoformowalnych, sztancowanych. Produkowane przez nas folie charakteryzują się doskonałą transparentnością i wysokim połyskiem, można je zadrukowywać i zgrzewać.

Siatka rolnicza

linia do produkcji siatki rolniczej

Siatka rolnicza produkowana przez naszą firmę przeznaczona jest do belowania słomy lub siana. To najlepsza ochrona zbiorów przed następstwami transportu, magazynowania oraz szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Siatka rolnicza posiada stabilizator uv (chroni materiał żniwny oraz siatkę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych), a także środek antystatyczny zapobiegający gromadzeniu ładunków elektrostatycznych.


Goldnet siatka rolnicza

Nasze wyróżnienia

 

Firma wielokrotnie nagradzana złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich w kategorii opakowań.

[Rozmiar: 3957 bajtów] [Rozmiar: 11027 bajtów]